Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
BiQ83
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
140
21.06.2008, 18:48
Jakich chorych teorii ,nie mów że nigdy nie zastanawiałeś się nad akcentami i rolą mediów w Polsce Konrad?
Kibicowska to owszem w Wiśle jest największa presja ,bo nigdzie chyba niema takich zrzęd jak w Krakowie
.
Ostatnio edytowane przez BiQ83 : 21.06.2008 o godz. 19:53.
BiQ83
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez BiQ83