Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 21.06.2008, 18:32
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Felipe,niby tak,niemniej zważ,że mecze grupowe a ćwierćfinaly to co innego. Tutajk nie będzie poprawki w kolejnym meczu.Trzeba reagować na to co jest naboisku natychmiast i nie ma wytłumaczenia,że rywal za silny albo grał inną piłkę. Poza tym zważ,że Holandia do tej pory nie grał z tak nieygodnym przecienikiem jakim jest Rosja. Oni moga się bronić,zamurować, wyczekiwać na kontre. A jak będą się zachowywać Holendrzy jeśli do 70 minuty mimo szaleńczych ataków nic to nie przyniesie? Weim,że powiesz no ale to zawodowcy. Jednak mimo,ze sa zawodnowcami to tez ludzmi. I własnie w takim momencie wychodzi warsztat trenera,co zrobi i jak zareaguje. Wtedy treener jest potrzebny jak coś nie idzie a ie jka wszytko przebiega z godnie z palnem. Zauważ,wczoraj Bilić zamiast chłopackó motywować przez karnymi, rozmawiać z nimi to wykłucal siez sędziami. Nie wiedział co siędziało,był w szoku,a od niego się wyamga aby włsąnie wtedy reagował a nie się szokował. Tak to widzę,więc dopatruje w tym elemencie, czyli ławki trenerskij gigantycznej przewagi Rosji.
Ależ ja się zgadzam, że porównując trenerów to Sborna ma niesamowity handicap. Niemniej jednak każdy jej piłkarz jest obiektywnie patrząc gorszy od swojego odpowiednika w kadrze Oranje. I właśnie patrząc z tej perspektywy nie daję Rosjanom zbyt wielkich szans na awans.

No ale co to będzie to zobaczymy ok 23
Odpowiedz cytując