Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 21.06.2008, 18:16
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.

Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.
dzięki wielkie.a zapytalem sie tylko dlatego,bo myślałem,że jest jakiś szybszy i lepszy sposob niz lekarz.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując