saklak1906 napisał(a):

Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.
Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.
|
dzięki wielkie.a zapytalem sie tylko dlatego,bo myślałem,że jest jakiś szybszy i lepszy sposob niz lekarz.