Dla naszych drużyn wejście do fazy grupowej Pucharu UEFA to już jest bardzo daleko
Jestem w stanie kibicować Legii w europejskich pucharach(tak sądzę, bo jeszcze mi się tak nie zdarzyło), ale Cracovia?
Aeao!
Aeao!
Shaktyor!
Shaktyor!
P.S. Moja sympatia do tej drużyny w ostatnich tygodniach rosła niezwykle szybko. Najpierw miała grać z Lechem, teraz Pasy...