Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 21.06.2008, 18:15
filip_wislak napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego... Czy mam może racje.
Dla naszych drużyn wejście do fazy grupowej Pucharu UEFA to już jest bardzo daleko

Jestem w stanie kibicować Legii w europejskich pucharach(tak sądzę, bo jeszcze mi się tak nie zdarzyło), ale Cracovia?

Aeao!
Aeao!
Shaktyor!
Shaktyor!

P.S. Moja sympatia do tej drużyny w ostatnich tygodniach rosła niezwykle szybko. Najpierw miała grać z Lechem, teraz Pasy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując