Wyświetl pojedynczy post
patgal
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 21.06.2008, 18:13
Okienko transferowe się jeszcze nie otwarło, prawda? Tak więc co w składzie Cracovii robi Wasiluk który przyszedł Jagiellonii?
Odpowiedz cytując