Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
patgal
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
41
21.06.2008, 18:13
Okienko transferowe się jeszcze nie otwarło, prawda? Tak więc co w składzie Cracovii robi Wasiluk który przyszedł Jagiellonii?
patgal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patgal
Znajdź inne posty napisane przez patgal