Wyświetl pojedynczy post
walkeros
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.06.2008, 17:48
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!
Pięknie to napisałes... Popieramm 1906% RACJI!!!!
Odpowiedz cytując