Wyświetl pojedynczy post
P26
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 21.06.2008, 17:37
Shakhtyor przegrywa 0-1 ;(

na +
relacja z meczu
Pasy grają w 10

****a mać Shakhtyor grać!
Ostatnio edytowane przez P26 : 21.06.2008 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując