Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
P26
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ
Offline
#
37
21.06.2008, 17:37
Shakhtyor przegrywa 0-1 ;(
na +
relacja z meczu
Pasy grają w 10
****a mać Shakhtyor grać!
Ostatnio edytowane przez P26 : 21.06.2008 o godz. 17:40.
P26
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P26
Znajdź inne posty napisane przez P26