Wy tak całkiem serio i na trzezwo ? Ja rozumiem ze jest sobota i moze przywiezli nowy staff z Amsterdamu ale panowie spokojnie

Generalnie nie chce mi sie komentowac ale jedno musze.
Niebieski1920 napisał(a):

|
Tylko jak dochodzilo co do czego i Legia wpadala na Slask do Chorzowa czy Zabrza to wyjezdzala z bagazem kilku bramek a ich legendy jak Deyna, Gadocha czy Blaut wygladaly bardzo blado.
|
Wystarczy ze ta Legia w osobie Deyny wpadala na Slask, wygrywała mecz a cały Slaski gwizdal. Zapytaj taty, mamy, dziadka, babci sasiada co sie na TYM "szpilu" działo.
Gdybym był toba to bym nie powiedzial o Slaski Ślask tylko Niemcy a z toba bym nawijal po niemecku, mimo iz znam 5 słow w tym jezyku.
Ale raczej zyje bez stereotypów.
Pozdrawiam mimo wszystko.