Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 21.06.2008, 17:21
Wy tak całkiem serio i na trzezwo ? Ja rozumiem ze jest sobota i moze przywiezli nowy staff z Amsterdamu ale panowie spokojnie
Generalnie nie chce mi sie komentowac ale jedno musze.
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak dochodzilo co do czego i Legia wpadala na Slask do Chorzowa czy Zabrza to wyjezdzala z bagazem kilku bramek a ich legendy jak Deyna, Gadocha czy Blaut wygladaly bardzo blado.
Wystarczy ze ta Legia w osobie Deyny wpadala na Slask, wygrywała mecz a cały Slaski gwizdal. Zapytaj taty, mamy, dziadka, babci sasiada co sie na TYM "szpilu" działo.

Gdybym był toba to bym nie powiedzial o Slaski Ślask tylko Niemcy a z toba bym nawijal po niemecku, mimo iz znam 5 słow w tym jezyku.
Ale raczej zyje bez stereotypów.

Pozdrawiam mimo wszystko.
Powód: ruda z cola, spacer przez miasto.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 21.06.2008 o godz. 17:25.


uderz w puchara