Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 21.06.2008, 17:10
Cytat:
Ja się zgadzam ze słowami które zaznaczyłeś.
Niestety w Polsce ,Warszawa ma bardzo silną pozycję w mediach .
Gdy kłopoty ma Wisła to raczej sie ją przygasza ,gdy zaś Legia to media poruszają "niebo i ziemię" poświęcając wiele czasu jej porażkom jak i zwycięstwom.
Podobnie jest w sprawach transferowych,szkoda że Wisła nie ma takiej promocji.
Tym sie nie ma co przejmowac tylko trzeba z tym zyc. Moj ojciec mi opowiadal jak w latach 60 i 70 cale srodowisko oilkarskie pisalo, ze Legia to wizytowka polskiej pilki, ze najwiekszy z najwiekszych klubow. Tylko jak dochodzilo co do czego i Legia wpadala na Slask do Chorzowa czy Zabrza to wyjezdzala z bagazem kilku bramek a ich legendy jak Deyna, Gadocha czy Blaut wygladaly bardzo blado. Tak bylo wowczas, tak jest takze teaz. Tworzona na sile jest potega i legenda klubu, czego nie odzwierciedlaly ani nie odzwierciedlaja wyniki.