Wyświetl pojedynczy post
W15LA_UK
Junior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Peterborough

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#421
Stary 21.06.2008, 17:08
Chyba, że coś źle przeczytałem.... Więc jak dla mnie nie ma mowy o prawie Webstera, bo przecież Kokos wypowiedział umowę za późno, więc krótko mówiąc spieprzył sobie karierę w tym momencie...[/quote]

Wypowiedzenie wysłał 22.05.2008 wiec w terminie ale chyba zapomniał o aneksie jeśli takowy istnieje( osobiście wieże panu Wilczkowi)
Odpowiedz cytując