Chyba, że coś źle przeczytałem.... Więc jak dla mnie nie ma mowy o prawie Webstera, bo przecież Kokos wypowiedział umowę za późno, więc krótko mówiąc spieprzył sobie karierę w tym momencie...[/quote]
Wypowiedzenie wysłał 22.05.2008 wiec w terminie ale chyba

zapomniał o aneksie jeśli takowy istnieje( osobiście wieże panu Wilczkowi)