|
Obawiam się ze gdyby przyszedł do Wisły powiedział by to samo tylko legia zamieniłby na Wisła. Jest to świetne zagranie pod publikę,tzn.ja tu nie gram dla kasy tylko dla kibiców,przy okazji trochę uszczypliwy Wisły ten komentarz.Bo wszyscy wiedza co się działo po ósmym miejscu w OE
Ale oczywiście w Warszawie jest większe parcie na wynik niż w Krakowie.
Powód: błąd? jak tak to szybko popraw bo wylecisz....
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 21.06.2008 o godz. 18:08.
|