Maćko napisał(a):

|
Lazio kupiło Rozehnala, więc Dudka jest im raczej zbędny... Nie wiem więc, po co te dywagacje i przedstawianie tego w ten sposób, jakoby władze włoskiego klubu były "napalone" na Dudkę.
|
Wielokrotnie powielany błąd, Rozehnal nie jest nowym zawodnikiem Lazio. On do Lazio przeszedł już zimą, tylko że na zasadzie wypożyczenia. Teraz Lazio zdecydowało się go wykupić. Ponadto Rozehnal gra na stoperze, a Dudka jest postrzegany raczej jako defensywny pomocnik.
Co do Kokoszki, to ja go skreśliłem już jakiś czas temu, bo za bardzo gwiazdorzy. Mam nadzieję, że uda go się sprzedać za przyzwoite pieniądze. Ze względów wychowawczych lepiej byłoby gdyby pół sezonu przewegotował w młodej ekstraklasie i nabrał pokory, ale obawiam się, że Leo i jego przydupasy zrobiłyby o to taką burzę, że przez miesiąc wszystkie gazety pisałyby tylko o tym.