|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline
|
#219

21.06.2008, 15:55
|
Lupo napisał(a): 
|
Wiecie może jak wygląda sprawa z podstawionymi autobusami po wiankach? Od której będą jeździły? Będą jakieś w kierunku Ruczaju?
|
http://www.wianki.krakow.pl/pl/3/6/37/powrot-do-domu
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|