12345q napisał(a):

Ja się zgadzam ze słowami które zaznaczyłeś.
Niestety w Polsce ,Warszawa ma bardzo silną pozycję w mediach .
Gdy kłopoty ma Wisła to raczej sie ją przygasza ,gdy zaś Legia to media poruszają "niebo i ziemię" poświęcając wiele czasu jej porażkom jak i zwycięstwom.
Podobnie jest w sprawach transferowych,szkoda że Wisła nie ma takiej promocji....