maTyS. napisał(a):

Panowie mam problem.co robić z wylaną torebką stawową ?
mianowicie od czwartku mam całą kostkę opuchniętą,smaruje Altacetem,obkładam lodem..i nic a ból jest taki,że nie mogę stopą ruszyć i na niej stanąć !
zorientowanych bardzo proszę o pomoc ! :(
|
Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.
Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.