Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 21.06.2008, 14:51
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam problem.co robić z wylaną torebką stawową ?

mianowicie od czwartku mam całą kostkę opuchniętą,smaruje Altacetem,obkładam lodem..i nic a ból jest taki,że nie mogę stopą ruszyć i na niej stanąć !

zorientowanych bardzo proszę o pomoc ! :(
Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.

Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 21.06.2008 o godz. 15:07.
,
Odpowiedz cytując