|
Mam pytanie do osiemnastych urodzin brakuje mi dokładnie miesiąc. Jeśli dostane zaświadczenie od instruktora ze zgodą zapisania sie na egazamin to moge iść się zapisać nie mając jeszcze 18 lat i nie mając dowodu osobistego ?
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
|