Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.06.2008, 14:30
Wisła_1906 napisał(a):Wyświetl post
a pierwszy termin mialam 29 maja.
ten termin jest wyjatkowo nie fartowny


ponawiam swoje pytanie,
chce zdawac za drugim razem w innym miescie, musze jechac do mordu w krakowie po jakies papiery czy jak to jest?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując