|
flamengista proste pytanie. Dowiadujesz się, że Wisła robi fuzje z Groclinem. Jak reagujesz?(Zaznaczam fuzje, a nie przejście Drzymały do Krakowa jako takie inwestora jak to zrobił Cupiał))
czasem honor jest ważniejszy niż pieniądze. Myślisz, że jakby Drzymała chciał wejść w Śląsk lub Pogoń jako właściciel to by go nie przyjęli? Tu się rozchodzi tylko o sposób przejęcia klubu, czyli o tą popularna ostatnio fuzję. Idę o zakład, że jakby odszedł normalnie z Groclinu i przejął któryś z klubów na zasadzie, że wykupi ich udziały, to wszystko było by ok(bez łączenie zespołu z Grodziska ze Śląskiem lub Pogonią)
Poza tym co fuzja ma wspólnego z fair play w sporcie? W takim przypadku, klub z 4 ligi, może w jednej chwili znaleźć się w 1 lidze, bo zrobił sobie fuzję. Totalny bezsens
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 21.06.2008 o godz. 13:16.
|