Maćko napisał(a):

|
Lazio kupiło Rozehnala, więc Dudka jest im raczej zbędny... Nie wiem więc, po co te dywagacje i przedstawianie tego w ten sposób, jakoby władze włoskiego klubu były "napalone" na Dudkę.
|
Więc pewnie temat współpracy umrze smiercią naturalną.