|
A ja jestem ciekaw kiedy naprawde wezma sie za to aby nie przyznawac licencji komus kto jest do tego kompletnie nie przygotowany.
Bo w koncu trzeba bedzie to ukrucic bo niektorzy ida po najmniejszej linii oporu, bo i tak PZPN da licencje.
Nie masz hajsu, stadionu ew. imitacji tego stadionu, zaleglosci to sio.
ja rozumiem ze piłka nozna dla kibiców i takie tam ale wlasnie przez takie opcje jestesmy w dupie.
uderz w puchara
|