Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: szwecja
Offline
#
122
20.06.2008, 18:47
Lubin wylecial z ligi,Arka w ekstraklasie
http://sport.onet.pl/0,0,1773764,wiadomosc.html
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
tomasz1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz1906
Znajdź inne posty napisane przez tomasz1906