Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 20.06.2008, 18:47
Lubin wylecial z ligi,Arka w ekstraklasie
http://sport.onet.pl/0,0,1773764,wiadomosc.html
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe