Lemoniadowy Joe napisał(a):

takie odnoszę wrażenie że Dzymała nie tyle chce inwestować co trochę kasy odzyskać bawić sie dalej w futbol ale dokładać grosze
jest Korona do wzięcia z 5 klubów śląskich wszędzie może liczyć na 10 tys na trybunach Polonia Bytom, GkS Katowice
|
A ty bys zainwestowal w klub na drugim koncu Polski i zapierdalal co tydzien po 500 kilometrow na mecz "swojej" druzyny ? To chyba normalne, ze Drzymala szuka w miare bliskiej okolicy Grodziska.