Konrad. napisał(a):

.
No, ale jeśli ktoś popełnił błąd (za duże pieniądzę wsadził w wioske) a teraz na siłę, chce szybko go naprawić, no to mamy efekty... Burdel niesamowity...
|
takie odnoszę wrażenie że Dzymała nie tyle chce inwestować co trochę kasy odzyskać bawić sie dalej w futbol ale dokładać grosze
jest Korona do wzięcia z 5 klubów śląskich wszędzie może liczyć na 10 tys na trybunach Polonia Bytom, GkS Katowice