Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.06.2008, 16:47
Mario Nh, kiedy w tv byl dokumentalny film o kibolach Dynama Kijów. Grupa KievSpasta to społeczna recydywa, Dynamo to ich cale zycie, to jest typowa kultura wschodnia, alkohol , prostytutki, narkotyki i tak ta grupa hooliganow dziala i z tych wlasnie zrodel czerpie zyski. Sa na kazdym meczu Dynama u siebie i na wyjezdzie. Jesli chodzi o ich konfrontacje z innymi klubami- to sami członkowie hoolsow Dynama stwierdzili ze nie bawia sie w tzw drobne potyczki, jakies zaczepki pobicia itd. Tam idzie gra o to kto wiecej osob zlikwiduje. Potyczki Dynama z rosjanami przypominaja porachunki mafijne. Tam sie leje krew i jest duzo ofiar smiertelnych, co nie ma zbyt wiele wspolnego z tradycyjną hooliganka. Wiem to ze sprawdzonego zrodla, moj kuzyn pisal prace magisterska o kibicach uksztaltowanych wedle wschodniej kultury. pozdrawiam.
Odpowiedz cytując