harthausen napisał(a):

W sumie szkoda mi tego Drzymały, bo w tej chwili cokolwiek by nie zrobił, zawsze komuś się to mocno nie spodoba. A doświadczenie i umiejętność poruszania się w realiach polskiej kopanej posiada niewąskie.
|
problemem Drzymały jest chyba to, że on tam gdzie chce wejść, to w ramach fuzji. Myślę, że inaczej kibice podchodzili by do sprawy, gdyby on po prostu wszedł w klub jako inwestor (bez żadnych fuzji)