Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 20.06.2008, 16:39
harthausen napisał(a):Wyświetl post
W sumie szkoda mi tego Drzymały, bo w tej chwili cokolwiek by nie zrobił, zawsze komuś się to mocno nie spodoba. A doświadczenie i umiejętność poruszania się w realiach polskiej kopanej posiada niewąskie.
problemem Drzymały jest chyba to, że on tam gdzie chce wejść, to w ramach fuzji. Myślę, że inaczej kibice podchodzili by do sprawy, gdyby on po prostu wszedł w klub jako inwestor (bez żadnych fuzji)