Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 20.06.2008, 15:00
Mnie pomysł współpracy z Lazio bardzo się podoba. Szczególnie, że oba kluby tak naprawdę interesują zupełnie różne przedziały cenowe piłkarzy, tak więc spokojnie mogliby udostępnić nam dostęp do własnej bazy danych zawodników, bez obaw o konkurencję z naszej strony

Poza tym mógłby to być dobry argument w negocjacjach z młodymi zawodnikami na dorobku - Wisła jako przystanek do ligi włoskiej(może się znajdzie jakiś frajer, co w to uwierzy).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując