Mnie pomysł współpracy z Lazio bardzo się podoba. Szczególnie, że oba kluby tak naprawdę interesują zupełnie różne przedziały cenowe piłkarzy, tak więc spokojnie mogliby udostępnić nam dostęp do własnej bazy danych zawodników, bez obaw o konkurencję z naszej strony
Poza tym mógłby to być dobry argument w negocjacjach z młodymi zawodnikami na dorobku - Wisła jako przystanek do ligi włoskiej(może się znajdzie jakiś frajer, co w to uwierzy).