Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 20.06.2008, 12:15
pan_premier napisał(a):Wyświetl post

Widzę, ze w Szczecinie nie grzeszą nie tylko honorem(to juz przerobiliśmy za Ptaka), ale i madrością(o Ptaka właśnie chodzi...)

Jesli tak będzie myślę, że Pogoń może się liczyć z bojkotem
w sumie nie ma co porównywać Drzymały do Ptaka. Ten pierwszy jest bardziej ustabilizowany, bo ten drugi co rok zmieniał by kluby.

a co do kibiców Pogoni, to ,ze jako jestem legionistą, to interesuje sie trochę ich działaniami. I wydaje się, ze nie są zachwyceni możliwością fuzji, woleli by wywalczyć awans do 1 ligi sportowo (oczywiście są tez tacy, co widza w fuzji ratunek). Szczecin zasługuje na 1 ligę, ale chyba raczej nie takim sposobem...