Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 20.06.2008, 12:01
Cytat:
Obecnie trwa jeszcze spotkanie przedstawicieli obu klubów z Eugeniuszem Kolatorem, ale z pierwszych przecieków wynika, że PZPN zgodził się na połączenie i przyzna licencję na grę w pierwszej lidze Pogoni Szczecin.
To jak to ****a jest, Polonia dostac nie moze, a Drzymała by dostał licencje nawet jakby przeniósł drużyne do Szanghaju?
Cytat:
Dla Drzymały decyzja PZPN była jednak równie ważna jak decyzja szczecińskich kibiców, których przyzwolenie na fuzję ostatecznie uzyskał. Nie bez znaczenia jest również deklaracja pomocy władz miasta.
Widzę, ze w Szczecinie nie grzeszą nie tylko honorem(to juz przerobiliśmy za Ptaka), ale i madrością(o Ptaka właśnie chodzi...)

Jesli tak będzie myślę, że Pogoń może się liczyć z bojkotem
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.