Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 19.06.2008, 20:45
grudziadzanin napisał(a):Wyświetl post
Mogą też zajść dalsze zmiany w zestawie drużyn Ekstraklasy, jeżeli ukarane zostaną kolejne kluby np. Korona Kielce, wobec której prowadzone jest postępowanie.
Ano wlasnie. Dodajmy jeszcze spodziewana szopke z licencjami, wciaz walczaca Polonie Bytom i mamy w konsekwencji jeden wielki syf na miesiac przed rozpoczeciem ligii.