grudziadzanin napisał(a):

|
Mogą też zajść dalsze zmiany w zestawie drużyn Ekstraklasy, jeżeli ukarane zostaną kolejne kluby np. Korona Kielce, wobec której prowadzone jest postępowanie.
|
Ano wlasnie. Dodajmy jeszcze spodziewana szopke z licencjami, wciaz walczaca Polonie Bytom i mamy w konsekwencji jeden wielki syf na miesiac przed rozpoczeciem ligii.