Wyświetl pojedynczy post
grudziadzanin
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Grudziądz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.06.2008, 19:38
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Ja nawet nie wiem jakie drużyny będą w OE w przyszłym sezonie. Może ktoś podać? To nie żart
90minut.pl

Ekstraklasa

Arka Gdynia(*), Cracovia, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., GKS Bełchatów, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Łódzki KS, Odra Wodzisław Śląski, Piast Gliwice, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków.

(*) - Arka Gdynia uzyska awans do Ekstraklasy, jeżeli uprawomocni się wyrok wobec Zagłębia Lubin orzekający karną degradację o jedną klasę rozgrywkową. Mogą też zajść dalsze zmiany w zestawie drużyn Ekstraklasy, jeżeli ukarane zostaną kolejne kluby np. Korona Kielce, wobec której prowadzone jest postępowanie.