Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.06.2008, 18:50
Nie ma to jak schadenfreude...



Ad vocem - facet spuścił drużynę do trzeciej ligi, a tu mu trefny kontrakt podsuwają.
Mirosław, więcej wyczucia