Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
103
19.06.2008, 18:50
Kamson
napisał(a):
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,322...wiadomosc.html
Nie ma to jak schadenfreude...
Ad vocem - facet spuścił drużynę do trzeciej ligi, a tu mu trefny kontrakt podsuwają.
Mirosław, więcej wyczucia
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król