Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RiCo_TSW
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
298
19.06.2008, 16:45
Pewnie jak zwykle media tylko szum wokół potrafią wywołać.Lepiej by się zająć kto przychodzi a nie kto odchodzi.Bo Dudka i Kokoszka nie grali w pierwszym składzie w lidze.
RiCo_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RiCo_TSW
Znajdź inne posty napisane przez RiCo_TSW