Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 19.06.2008, 15:49
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,53...odowanie_.html

No, jest jak przewidywałem. Piękna promocja miasta i Śląska Wrocław.

Nie wierzę w to, by Drzymała jakoś się prawnie nie zabezpieczył. Moim zdaniem skończy się jakąś ugodą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo