Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 19.06.2008, 14:26
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Ale skoro jest takie prawo to chyba była możliwość, że z niego skorzysta. O takich rzeczach zarząd powinien wiedzieć. Przecież te prawo Webstera jest jak koniec kontraktu. Tm bardziej powinniśmy sprawdzić tą możliwość skoro mówiło się o ty, że Dudka mógłby jej użyć.

No, ale z tego co czytam to chyba nawet nie ma sensu się kłócić, skoro Kokoszka nie poinformował wcześniej o tym zarządu.
To co mieli mu dac milionowy kontrakt za grzanie lawy, z tego prawa kozystaja tylko przegrane gwiazdki ktore podpisaly wysokie i dlugie kontrakty a jak im zaczynaja sie konczyc to szantazuja kluby zeby wymusic nowe bo na oferty z innych klubow nie maja co liczyc bo taki piach graja.

Jak Kokos chce odejsc niech idzie ale zrobi to z honorem i wdziecznoscia dla klubu bo troch mu zawdziecza a nie ucieka.
,
Odpowiedz cytując