Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline
#
266
19.06.2008, 14:22
Z tego artykułu:
...Kokoszka pisemnie poinformował już Wisłę, że na zasadzie prawa Webstera odchodzi....
Emocje opadły, a artykuł coraz bardziej wątpliwy. Z racji tego że żaden inny portal go nie powiela.
GJ1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GJ1906
Znajdź inne posty napisane przez GJ1906