|
hehehe spoko tylko 4 wymienionych przez was to sprzedawczyki (no może prócz Paulisty) którzy szukają tylko kasy wielkiej bo to gwiazdy, zaraz po panie na D. najbardziej wkurza mnie wielka gwiazda Kokoszka który nie zagrał odkąd pamiętam tak naprawdę dobrego meczu a uważa że powinien mieć miejsce w składzie... WON Kokoszka, oczywiście teraz będzie wielki pocisk po Bednarzu
|