Wyświetl pojedynczy post
Gabri
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.06.2008, 13:32
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post
...
Sensowny wniosek. Skoro ZUS nie był w stanie przez tyle czasu oszacować zaległości klubu, mimo że ten chciał je uregulować to niby jak Polonia miała dać pełne sprawozdanie finansowe do PZPN-u w terminie? A swoją drogą to takie jaja żeby skarbówka tak długo nie wiedziała ile klub jest im winny to chyba tylko u nas.