Szczurek_PB napisał(a):

Sensowny wniosek. Skoro ZUS nie był w stanie przez tyle czasu oszacować zaległości klubu, mimo że ten chciał je uregulować to niby jak Polonia miała dać pełne sprawozdanie finansowe do PZPN-u w terminie? A swoją drogą to takie jaja żeby skarbówka tak długo nie wiedziała ile klub jest im winny to chyba tylko u nas.
