Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
99
19.06.2008, 12:35
Kijek
napisał(a):
Kto wie czy to akurat Iwanski bedzie mial zastapic Rogera, bo to samo żródło co rok temu Gize podpowiada cos zupelnie innego - jeden to ten ktorego wszyscy znamy i czesto to nazwisko jest pisane( sprawa oczywista) a drugi to dla mocno siedzacych w pewnej zagranicznej lidze rozgrywajacy zdecydowanie nie "no name" ale chlopak dostanie za malo od Mirka (wcale mnie to nie dziwi) a potem Mirosław powie ze mieli na wyciagniecie reki dobrego/bardzo dobrego "with name" rozgrywajacego ale to przez chuliganów z Zylety i przywódców mafii z krytej.
Co do Iwanskiego: pewnego poziomu nie przeskoczy ale na lige zdecydowanie fest piłkarz - in plus Trzeciak.
Ktos gdzies napisal ze "te uzupelnienia skladu to moze byc nasze najwieksze wzmocenienie" bo w zeszłym sezonie juz wystarczyło łapac się do kadry ME i na lidze u nas na ławce spokojnie mozna było posiedziec
Iwański jest lepszy od Gizy, więc patrząc pod tym kątem to jest dla was wzmocnienie, jednak dla mnie lepszym od w/wym dwójki piłkarzem był "Bury".
No, ale macie jeszcze Rockiego, tak więc okienko spokojnie możecie uznać za udane
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy