Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.06.2008, 12:35
Kijek napisał(a):Wyświetl post
Kto wie czy to akurat Iwanski bedzie mial zastapic Rogera, bo to samo żródło co rok temu Gize podpowiada cos zupelnie innego - jeden to ten ktorego wszyscy znamy i czesto to nazwisko jest pisane( sprawa oczywista) a drugi to dla mocno siedzacych w pewnej zagranicznej lidze rozgrywajacy zdecydowanie nie "no name" ale chlopak dostanie za malo od Mirka (wcale mnie to nie dziwi) a potem Mirosław powie ze mieli na wyciagniecie reki dobrego/bardzo dobrego "with name" rozgrywajacego ale to przez chuliganów z Zylety i przywódców mafii z krytej.

Co do Iwanskiego: pewnego poziomu nie przeskoczy ale na lige zdecydowanie fest piłkarz - in plus Trzeciak.

Ktos gdzies napisal ze "te uzupelnienia skladu to moze byc nasze najwieksze wzmocenienie" bo w zeszłym sezonie juz wystarczyło łapac się do kadry ME i na lidze u nas na ławce spokojnie mozna było posiedziec
Iwański jest lepszy od Gizy, więc patrząc pod tym kątem to jest dla was wzmocnienie, jednak dla mnie lepszym od w/wym dwójki piłkarzem był "Bury".

No, ale macie jeszcze Rockiego, tak więc okienko spokojnie możecie uznać za udane
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!