Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.06.2008, 22:08
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Abraham Cruz Paz ma zastąpić Inakiego Astiza i moim zdaniem to dobry zakup. W każdym razie referencje ma dobre.
jesli bysmy patrzyli na referencje to ma lepsze niz Inaki, ale tak jak ktos napisal wczesniej - "no name" wiec niech sie wykaze, bo ten Arruabarrena to ogorek pewnie jakis. Wieczny talent 20sto paro letni - taki hiszpanski Chmiest - wiec nie dziekuje, ale zobaczymy nie narzekam jeszcze

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Czy Iwański natomiast może zastąpić Rogera, to już inna sprawa. Ale przynajmniej próbują.
Kto wie czy to akurat Iwanski bedzie mial zastapic Rogera, bo to samo żródło co rok temu Gize podpowiada cos zupelnie innego - jeden to ten ktorego wszyscy znamy i czesto to nazwisko jest pisane( sprawa oczywista) a drugi to dla mocno siedzacych w pewnej zagranicznej lidze rozgrywajacy zdecydowanie nie "no name" ale chlopak dostanie za malo od Mirka (wcale mnie to nie dziwi) a potem Mirosław powie ze mieli na wyciagniecie reki dobrego/bardzo dobrego "with name" rozgrywajacego ale to przez chuliganów z Zylety i przywódców mafii z krytej.

Co do Iwanskiego: pewnego poziomu nie przeskoczy ale na lige zdecydowanie fest piłkarz - in plus Trzeciak.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Działania Legii należy ocenić jako umiejętne uzupełnienia składu z szansą na coś więcej.
Ktos gdzies napisal ze "te uzupelnienia skladu to moze byc nasze najwieksze wzmocenienie" bo w zeszłym sezonie juz wystarczyło łapac się do kadry ME i na lidze u nas na ławce spokojnie mozna było posiedziec
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Natomiast Lech zdecydowanie się wzmocnił. Na szczęście na ławce jest ciągle Franz, który pewnie za chwilę zrobi z Lewandowskiego świetnego bocznego obrońcę, albo defensywnego pomocnika;-)
Transer Arboledy do Lecha (nie sadzilem ze to napisze kiedykolwiek) czapki z głow, tyle łazili za tą Manuelą ze juz myslalem ze bedzie po jabkach a tu prosze. Duża sprawa - szkoda ze nie u nas bo z Choto by pozamiatali.
Przy Smudzie Lewandowski i jego warunki fizyczne to materiał na idealnego bramkarza

Jeszcze pare fajnych kąsków w lidze jest do podzielenia: Kowalewski, Hernani, Bartczak, Pawłowski, Bonin, moze Rui Migel, Lato, Mynar (gdyby był mlodszy to uuu), no i z perspektywy Warszawy Jarzębowski - zeby wrócił do domu.

Za Mieciela Bochum chce hajs, hajs taki ktorego My nie damy - info tel.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Okienko sie jeszcze nie konczy wiec nie ma co plakac
Oficjalnie to sie jeszcze nie zaczeło.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 18.06.2008 o godz. 22:15.


uderz w puchara