flamengista napisał(a):

|
Bzdura. Abraham Cruz Paz ma zastąpić Inakiego Astiza i moim zdaniem to dobry zakup. W każdym razie referencje ma dobre.
|
jesli bysmy patrzyli na referencje to ma lepsze niz Inaki, ale tak jak ktos napisal wczesniej - "no name" wiec niech sie wykaze, bo ten Arruabarrena to ogorek pewnie jakis. Wieczny talent 20sto paro letni - taki hiszpanski Chmiest - wiec nie dziekuje, ale zobaczymy nie narzekam jeszcze
flamengista napisał(a):

|
Czy Iwański natomiast może zastąpić Rogera, to już inna sprawa. Ale przynajmniej próbują.
|
Kto wie czy to akurat Iwanski bedzie mial zastapic Rogera, bo to samo żródło co rok temu Gize podpowiada cos zupelnie innego - jeden to ten ktorego wszyscy znamy i czesto to nazwisko jest pisane( sprawa oczywista) a drugi to dla mocno siedzacych w pewnej zagranicznej lidze rozgrywajacy zdecydowanie nie "no name" ale chlopak dostanie za malo od Mirka (wcale mnie to nie dziwi) a potem Mirosław powie ze mieli na wyciagniecie reki dobrego/bardzo dobrego "with name" rozgrywajacego ale to przez chuliganów z Zylety i przywódców mafii z krytej.

Co do Iwanskiego: pewnego poziomu nie przeskoczy ale na lige zdecydowanie fest piłkarz - in plus Trzeciak.
flamengista napisał(a):

|
Działania Legii należy ocenić jako umiejętne uzupełnienia składu z szansą na coś więcej.
|
Ktos gdzies napisal ze "te uzupelnienia skladu to moze byc nasze najwieksze wzmocenienie" bo w zeszłym sezonie juz wystarczyło łapac się do kadry ME i na lidze u nas na ławce spokojnie mozna było posiedziec
flamengista napisał(a):

|
Natomiast Lech zdecydowanie się wzmocnił. Na szczęście na ławce jest ciągle Franz, który pewnie za chwilę zrobi z Lewandowskiego świetnego bocznego obrońcę, albo defensywnego pomocnika;-)
|
Transer Arboledy do Lecha (nie sadzilem ze to napisze kiedykolwiek) czapki z głow, tyle łazili za tą Manuelą ze juz myslalem ze bedzie po jabkach a tu prosze. Duża sprawa - szkoda ze nie u nas bo z Choto by pozamiatali.
Przy Smudzie Lewandowski i jego warunki fizyczne to materiał na idealnego bramkarza
Jeszcze pare fajnych kąsków w lidze jest do podzielenia: Kowalewski, Hernani, Bartczak, Pawłowski, Bonin, moze Rui Migel, Lato, Mynar (gdyby był mlodszy to uuu), no i z perspektywy Warszawy Jarzębowski - zeby wrócił do domu.
Za Mieciela Bochum chce hajs, hajs taki ktorego My nie damy - info tel.
kreseq napisał(a):

|
Okienko sie jeszcze nie konczy wiec nie ma co plakac
|
Oficjalnie to sie jeszcze nie zaczeło.