Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
95
18.06.2008, 21:58
kreseq
napisał(a):
Astiz swoje zrobil i w razie potrzeby wyrazi pozytywne zdanie o Legii czy chocby
lidze polskiej
.
To jest bystry chłopak i najlepiej zrobi gdy o polskiej lidze będzie milczał
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król