Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.06.2008, 21:58
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Astiz swoje zrobil i w razie potrzeby wyrazi pozytywne zdanie o Legii czy chocby lidze polskiej.
To jest bystry chłopak i najlepiej zrobi gdy o polskiej lidze będzie milczał