Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 18.06.2008, 21:22
Iwanski nie zastapi Rogera ale w razie czego bedzie kim zalatac w miare pozycje Iwanski lubi zabawe,luksus...tacy gracze u Nas przegrywaja wszystko :|
Paz to juz inna bajka. Czytalem to i owo o nim, dowiadywalem sie od znajomych z Hiszpanii i oceniaja ten transfer pozytywnie. Poczekamy, zobaczymy. Cieszy to ze cokolwiek sie ruszylo. Kilka druzyn sie wzmacnia i dzieki temu walka o MP bedzie mam nadzieje ciekawsza, poziom ligi sie podniesie ( mam nadzieje ) i dzieki temu moze bedzie mozliwosc pozyskiwania lepszych grajkow. Astiz swoje zrobil i w razie potrzeby wyrazi pozytywne zdanie o Legii czy chocby lidze polskiej.
Okienko sie jeszcze nie konczy wiec nie ma co plakac ( ogolnie to sie nie zaczelo ) ze Wisla jeszcze nikogo nie kupila. Legia dokupi jeszcze 1-3 graczy a Wisla sprowadzi tylu ilu potrzebuje. Wszystko w swoim czasie.

PS: Moze uda sie szybko opchnac Rogera i za te pieniazki zakupic 2 graczy juz takich konkretnych...marzenia


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie