Podobnie jak kolega powyżej, mimo swojego wieku
Cytat:
swoje przeboje z dzieciństwa też mam
|
Większość już została w tym temacie wymieniona, ale chociażby np. tego wykonania chyba nie było. a bardzo je lubie, w wyjątkowy sposób przywołuje mi wspomnienia ze starych dobrych czasów ;]
http://youtube.com/watch?v=9MxmthbKZYU
Btw bardzo fajny temat.
*if some one loves a flower, of which just one single blossom grows in all the millions and millions of stars, it is enough to make him happy just to look at the sky. He can say to himself, 'Somewhere, my flower is there'