Wyświetl pojedynczy post
wiktoria
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.06.2008, 21:06
Podobnie jak kolega powyżej, mimo swojego wieku

Cytat:
swoje przeboje z dzieciństwa też mam
Większość już została w tym temacie wymieniona, ale chociażby np. tego wykonania chyba nie było. a bardzo je lubie, w wyjątkowy sposób przywołuje mi wspomnienia ze starych dobrych czasów ;]
http://youtube.com/watch?v=9MxmthbKZYU


Btw bardzo fajny temat.
*if some one loves a flower, of which just one single blossom grows in all the millions and millions of stars, it is enough to make him happy just to look at the sky. He can say to himself, 'Somewhere, my flower is there'
Odpowiedz cytując