Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 18.06.2008, 20:42
Cytat:
Ale czy Wisła okres transferowy przespała czy też dopiero szykuje się do uderzenia – to akurat wiemy. Z bardzo dobrego źródło usłyszeliśmy, że... dawno nic na Reymonta nie było tak poukładane jak obecnie i kiedy tylko skończą się urlopy, nazwiska nowych zawodników zostaną podane do publicznej wiadomości. – Bogusław Cupiał sypnął groszem – mówi nam pracownik klubu.

Osoba, z którą rozmawialiśmy, do przyszłości Wisły nastawiona jest bardzo entuzjastycznie. Cupiał znów złapał bakcyla, na koniec sezonu zorganizował wystawne przyjęcie w podkrakowskim pałacu (skromnie nazwano do „grillem”), podczas którego lał się najdroższy szampan. Piłka raz jeszcze zaczęła sprawiać mu prawdziwą frajdę.
Pozyjemy zobaczymy...

Moze na to wskazywac jeden fakt. Spokoj Bednarza, Wilczka i Skorzy. Zadnych naglych ruchow, szamotania sie w walce o ktoregos z tych graczy. Wybrali inne oferty, ich strata. Nie slyszymy zadnych plotek, nerwowych wypowiedzi, spekulacji - taka pewnosc. Tak jakby wlasnie slowa z powyzszego artykulu byly prawda, ze transfery beda. Tak mi to wyglada, ale przyszlosc jak zawsze pokaze.

A z Lobodzinskim fragment rzeczywiscie ciekawy. Zapewne w klubie doszli do wniosku, ze sie nie sprawdzil, pozytku z niego nie bedzie, a kontrakt ma jeden z najwyzszych. Wiec co normalne liczono, ze wypromuje sie na Euro. Ale nie uwierze, ze z tego powodu nie zostal Blaszczykowski.
Ostatnio edytowane przez nesta : 18.06.2008 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując