Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.06.2008, 20:42
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy sie, Legia i Lech nas podgonili i to ostro.
no przerąbane, ostro dają jak tak dalej pójdzie to wylądujemy w C klasie. Wogóle to dramat musze isc cos kupic bo przez Jacka spac nie moge..
P.S.
Mam Poloneza(kolor złoty) do sprzedania za 30 tys PLN zajebisty musicie sie spieszyć bo Legia i Lech sie o niego biją! Kto da więcej!?