|
Bzdura. Abraham Cruz Paz ma zastąpić Inakiego Astiza i moim zdaniem to dobry zakup. W każdym razie referencje ma dobre.
Legia tym razem potrafiła załatać dziurę po wartościowym graczu który ich opuścił.
Czy Iwański natomiast może zastąpić Rogera, to już inna sprawa. Ale przynajmniej próbują.
Działania Legii należy ocenić jako umiejętne uzupełnienia składu z szansą na coś więcej.
Natomiast Lech zdecydowanie się wzmocnił. Na szczęście na ławce jest ciągle Franz, który pewnie za chwilę zrobi z Lewandowskiego świetnego bocznego obrońcę, albo defensywnego pomocnika;-)
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|