DrewniaQ napisał(a):

Iwański jest dobry, lecz ma już swoje lata.
Przydało by się Gargułę ściągnąć. Legia wypadła z gry o Łukasza już.
|
M.Iwański ur. 07.05.1981
Ł.Garguła ur. 25.02.1981
Faktycznie Iwański za stary i przydałoby się Gargułę ściągnąć. Chyba już wiem skąd masz taki nick.