|
Cóż, Lech i Legia się wzmocniły. Nie ma co robić dobrej miny do złej gry. Jasne, że Arboleda, Iwański i Lewandowski to nie byli zawodnicy zdolni do wprowadzenia nas do LM. Ale dzięki nim Poznaniacy i Warszawianie będą silniejsi, niż w poprzednim sezonie.
Pozostaje mieć nadzieję, że Bednarz szuka wzmocnień gdzie indziej. Sądzę, że kierunek czeski jest właściwy i ktoś dołączy do Jirsaka.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|