Maćko napisał(a):

Cieszę się z tego, że Legia pozyskała Iwańskiego, to była jedyna opcja, by ten nie trafił do nas.
No ale 650tys. € to jednak zdecydowanie za dużo za zawodnika tej klasy.
|
A jakieo innego ofensywnego pomocnika pozyskamy w tej cenie?
Pomijam darmowe stare szroty.....