Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.06.2008, 14:48
Bardzo dobry ruch Legii i Iwańskiego. W Legii nauczy (?) się grac pod presja i może nawet jeszcze do reprezentacji zdąży trafić, bo zmiana warty nadchodzi po Euro. To samo zresztą dotyczy Gizy. Wygląda na to, że Legia powoli robi się kliniką dla niedoszłych reprezentantów. Jeszcze tylko Garguły im do kompletu brakuje

A swoją drogą, to Lech robi na tyle wartościowe wzmocnienia (jeśli ci gracze są w rzeczywistości tak dobrzy jak się o nich mówi), że naprawdę może w przyszłym sezonie włączyć się w walkę o mistrzostwo. Ciekawy sezon się zapowiada.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez Clapham : 18.06.2008 o godz. 14:58.