Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 18.06.2008, 13:14
Wy wierzycie w to, że Lewandowski przyjdzie do nas? Jak w Lechu ma praktycznie gwarantowane miejsce w składzie, kasę nawet za siedzenie na ławce..... Polscy piłkarze chcą dużo kasy, a ich umiejętności są gó...no warte :/ Macie dobry przykład Matusiaka. Wszyscy krzyczeli żeby go kupić, pojechał za granicę i co się okazało? Grzał ławę przez ponad rok, potem u nas grzał ławę bo nie był w stanie się przebić do składu. Lepiej dać te 600-700k euro za Czecha, albo chociażby Turka, którzy będą lepiej wyszkoleni technicznie, ułożeni taktycznie. A nie jakieś samorodki z Polskiego zaplecza. Taki Błaszczykowski raz na jakiś czas się trafia, a jak już się trafi, to albo go zagraniczne zespoły ściągną do swojej szkółki, albo nie jesteśmy potem w stanie go zatrzymać w drużynie.
Odpowiedz cytując